Ladybird کفشدوزک به انگلیسی

Diposting pada

کفشدوزک از گروه جانوران قاب بال است و پوشش روی بال. خیلی از مردم به کفشدوزک ها به انگلیسی ladybird به خاطر ظاهر رنگی و خالدارشان علاقه مند هستند.

ساخت کیک فوندانت به شکل کفشدوزک In 2020 Ladybug Cake Ladybug Cakes Ladybug

بسیاری از کفشدوزکها با ولع زیادی از حشرات گیاهخوار مثل شته ها تغذیه می کنند.

Ladybird کفشدوزک به انگلیسی. عبارت های فارسی دیگر که معادل یا مشابه عبارت فارسی کفشدوزک هستند و یا کلمات این عبارت را دارند نیز در ذیل به همراه معادل. ترجمه کلمه ladybird به فارسی دیکشنری انگلیسی بیاموز bamooz dictionary معنی و ترجمه کلمه انگلیسی ladybird به فارسی به همراه مثال تلفظ آنلاین و توضیحات گرامری. آنها قدرت پرواز زیادی دارند.

هستی به نظر من لیدی باگ یعنی کسی که درزندگیش همیشه قهرمانه کسی که شاید معمولی باشه ولی یه ابر قهرمانه. اما کشاورزان آنها را به خاطر نوع غذایشان دوست دارند. اما کشاورزان آنها را به خاطر نوع غذایشان دوست دارند.

تنها میخواهند تا جایی که قادرند تجربه. لیستی از حشرات insects به انگلیسی به همراه تلفظ و معنی. بررسی کفشدوزکترجمه ها به انگلیسی.

1 کفشدوزک اسم toggle drawer menu. Coccinellidae جزء سوسک ها به حساب می آیند و اندازه ای معادل ۰ ۸ تا ۱۸ میلیمتر دارند. لغات انگلیسی مربوط به حشرات insect حشره bee زنبور عسل wasp زنبور بی عسل dragonfly سنجاقک butterfly پروانه cricket جیرجیرک grasshopper ملخ fly مگس mosquito پشه ladybug ladybird کفشدوزک moth.

خیلی از مردم به کفشدوزک ها به انگلیسی ladybird به خاطر ظاهر رنگی و خالدارشان علاقه مند هستند. بسیاری از کفشدوزکها با ولع زیادی از حشرات گیاهخوار مثل شته ها تغذیه می کنند. آبادیس معنی کفشدوزک lady bird lady bug کفشدوزکها حشرات مضر مانند شته ها را شکار می کنند.

Ant مورچه bee زنبور عسل butterfly پروانه cocoon پیله cockroach سوسک cricket جیرجیرک استفاده از مطالب زبان امید تنها با درج لینک به سایت مجاز است و هر گونه استفاده مادی از مطالب مورد. کفش دوزک یا پینه دوزک یا به فارسی افغانستان فالبینک با نام تیره کوکسینلیدها نام علمی. ترجمه و معنی انگلیسی کلمه و یا عبارت یا اصطلاح فارسی کفشدوزک عبارت است از lady bird lady bug.

به نمونه هایی از کفشدوزک نگاه انداخته و با ترجمه در جملات گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر زبان را بیاموزید. با فرا رسیدن فصل سرما به محلهای زمستانه خود مهاجرت می کنند اما دوباره در بهار سر و کله شان لابه لای. Bug به معنی کفشدوزک هست ولی ladybug به کفشدوزک ماده میگن و در زبان انگلیسی به معنی بانوی کفشدوزکی هست.

عکاسی از کفشدوزک 2 نشریه ی اینترنتی نوجوان ها

ترگمان ترجمه کفشدوزک به انگلیسی معنی کفشدوزک به انگلیسی

پرونده Seven Spot Ladybirds Jpg ویکی پدیا دانشنامه آزاد

Pin By نشریه اینترنتی نوجوانها On Photography Ladybug Spirit Animal Totem Insects

کفشدوزک دو خال ویکی پدیا دانشنامه آزاد

کفشدوزک ها Coccinellidae

فروش اطلاعات تخصصی پرورش کفشدوزک فروش طرح توجیهی پرورش کفشدوزک 09306131008 بلاگ

معرفی حشره کفشدوزک

پرونده 2010 10 03 9 Siebenpunkt Seven Spot Ladybird Coccinella Septempunctata Guntersblum Jpg ویکی پدیا دانشنامه آزاد

چگونه یک کفشدوزک زیبا نقاشی کنیم آموزش گام به گام ایستگاه کودک

دوست باغبان

سایت تفریحی و سرگرمی فانصدا عکسهای زیبا و دیدنی از کفشدوزک ها

کفشدوزک

Ladybird Accessories لیدی برد Home Facebook

چرا کفش می دوزد عسک هایی که می گیریم

Pin On Ladybug

کفش دوزک دیکشنری آنلاین آبادیس

ترجمه کلمه Ladybug به فارسی دیکشنری انگلیسی بیاموز

بانوي قرمزپوش

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *